Zasady zachowania się w świetlicy

Ś- świetlica jest naszym drugim domem ,w którym spędzamy czas przed i po lekcjach.

W- wiemy, że w tym domu obowiązują pewne zasady: Nie biegamy!, Nie krzyczymy!, Zachowujemy się cicho i spokojnie!

I - informujemy wychowawców o każdym naszym wyjściu ze świetlicy.

E-egozim i samolubstwo są nam obce, bo używamy zaczarowanych słów: dziękuję, przepraszam, proszę.

T-teczki szkolne, kurtki i obuwie pozostawiamy w wyznaczonym miejscu.

L- lubimy w naszym drugim domu czystość i porządek, dlatego szanujemy i odkładamy na miejsce zabawki ,gry i książki.

I - interesujemy się sprawami naszych koleżanek i kolegów i informujemy o ich problemach wychowawców świetlicy.

C - chętnie bierzemy udział w zajęciach dydaktycznych, grach i zabawach świetlicowych.

A- absolutnie nie ruszamy i nie zabieramy cudzych rzeczy.

Zasady zachowania.......

1. W świetlicy zachowujemy się cicho i spokojnie - nie biegamy, nie krzyczymy!
  2. O wyjściu ze świetlicy informujemy wychowawców.
  3. W świetlicy dbamy o porządek i czystość.
  4. Sznujemy zabawki, gry i książki znajdujące się w świetlicy.
  5. Używamy zaczarowanych słów: PRZEPRASZAM, DZIĘKUJĘ, PROSZĘ!
  6. Chętnie bierzemy udział w grach i zabawach świetlicowych.