Jesteś tutaj: Start

Strona główna

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej odświeżonej strony internetowej, na której można obserwować bieżącą działalność placówki, która stara się jak najbardziej uatrakcyjnić edukację, która nie tylko uczy, ale bawi, kształtuje właściwe postawy i wspomaga rodziców w wychowaniu dzieci.

Zapraszamy do obejrzenia filmu o naszej szkole

Film został wykonany przez frimę

Bo Studio wideofilmowanie, fotograf, studio nagrań, Bierutów

Dziękujemy bardzo

Szanowni  Rodzice/Opiekunowie    dzieci  sześcioletnich, siedmioletnich.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej  w Bierutowie ogłasza nabór dzieci    do klasy pierwszej na rok szkolny 2017/2018. Rodziców lub prawnych opiekunów prosimy o zgłaszanie się do sekretariatu szkoły od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 do 15.00.  w terminie do 30 maja 2017 r.     Informacji udzielamy pod nr tel. 713146225.

KANDYDACI DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ PRZYJMOWANI SĄ  NA PODSTAWIE:

1. ZGŁOSZENIA - do szkoły, w obwodzie której kandydat mieszka, przyjęty jest on z urzędu (dostarczenie zgłoszenia do szkoły jest równoznaczne z przyjęciem dziecka).
  2. WNIOSKU - do szkoły spoza obwodu kandydaci mogą być przyjęci, jeżeli szkoła dysponuje wolnymi miejscami i kandydat spełnia kryteria,

SZCZEGÓŁOWE ZASADY I WARUNKI  PRZYJĘCIA KANDYDATÓW DO  SZKOŁY ZAWARTE  W „REGULAMINIE REKRUTACJI UCZNIÓW DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ W BIERUTOWIE     NA ROK SZKOLNY 2017/2018” ZNAJDUJĄ SIĘ NA STRONIE SZKOŁY: www.spbierutow.szkolnastrona.pl  W ZAKŁADCE REKRUTACJA.

>   Internet i komputer   -  zagrożenia

>   WDRAŻANIE REFORMY OŚWIATY W SZKOLE PODSTAWOWEJ  W BIERUTOWIE
      ORGANIZACJA PRACY SZKOŁY W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Program Fair Play w Szkole Podstawowej w Bierutowie
Z radością informujemy, że w nasze szkolne życie wchodzi  Program Fair Play.  Zachęcamy do zapoznania się z jego założeniami.

>    www.reformaedukacji.men.gov.pl – pod tym adresem wystartował specjalny serwis informacyjny o zmianach  w systemie edukacji

>    List Ministra Edukacji Narodowej do Rodziców

Projekt ekologiczny w Sokołowicach ,, Aktywni dla zdrowia"

2017-03-29

Dzień Wiosny

2017-03-21

Spotkanie z dietetykiem

2017-03-23

VII Rejonowa Gala Talentów

2017-03-22
Powiększ zdjęcie

Dnia 21.03.2017r. w naszej szkole odbyło się niezwykłe wydarzenie- eliminacje do VII Dolnośląskiej  Gali  Talentów.

Budżet Obywatelski

2017-03-21

Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w głosowaniu w ramach Budżetu Obywatelskiego