Jesteś tutaj: Start

Szanowni Rodzice

Zgodnie z harmonogramem w najbliższą   środę  13.12. 2017r. o godz. 17.30 w sali 30 odbędą się konsultacje dla rodziców. W ramach spotkania w szkole proponujemy m.in.  warsztaty z ekspertem zewnętrznym Aliną Żwirblińską.

Tematyka spotkania :

1. Czas wolny dziecka  - wspomaganie i organizacja.
  2.  Jak mądrze pomagać dziecku w odrabianiu zadań domowych.
  3. Style uczenia się u dzieci.
  4. Jak wspierać dziecko , by nie traciło wiary w siebie?
  5. Jak uczyć dziecko poczucia szczęścia i przebaczania?
  6. Konsekwencje wyrazem miłości.

Przed spotkaniami z nauczycielami oraz spotkaniem warsztatowym proponujemy udział w kiermaszu bożonarodzeniowym – hol szkoły.

Serdecznie zapraszamy.

Warsztaty Bożonarodzeniowe w Szkole Podstawowej w Bierutowie

Informujemy, że w piątek  15.12.  od godz. 1530   w sali 21 rozpoczynają się warsztaty bożonarodzeniowe organizowane przez Radę Rodziców naszej szkoły oraz nauczycieli świetlicy. Serdecznie zapraszamy chętnych do uczestnictwa uczniów oraz rodziców do współpracy. Prosimy o zgłaszanie się do świetlicy szkolnej  po deklaracje uczestnictwa dla uczniów oraz zwrot uzupełnionych do 14.12.2017r.

Kiermasz Świąteczny

W dniach 18-22.12 ( od poniedziałku do piątku)

zapraszamy do udziału w
Kiermaszu Świątecznym. Do nabycia  dekoracje  wykonane  przez uczniów podczas  warsztatów artystycznych oraz zajęć w świetlicy szkolnej .

Co rodzic powinien wiedzieć w nowym roku szkolnym 2017/2018?

Program Fair Play w Szkole Podstawowej w Bierutowie

Zapraszamy do obejrzenia filmu o naszej szkole

Film został wykonany przez frimę Bo Studio wideofilmowanie, fotograf, studio nagrań, Bierutów