OKiS zaprasza

Robotyka LEGO

Rok szkolny 2020/2021

- Chcemy, żeby Twoje dziecko pokochało przedmioty ścisłe -

Jak co roku ruszamy z zajęciami na których dzieci uczą się konstruować i programować roboty a przy tym poznawać tajniki budowy przeróżnych konstrukcji. Czy będziemy robić na zajęciach coś nowego? Oczywiście. W nowym roku szkolnym przygotowaliśmy dla naszych uczniów specjalne projekty, dzięki którym jeszcze bardziej wciągną się w naukę oraz rozwiną swoje zainteresowania i talenty. Każdy projekt to zadanie na kilka zajęć polegające na zrobieniu zaawansowanej konstrukcji. Uczeń ulepsza to co zbudował na poprzednich zajęciach aż do finału danego projektu. Chcemy aby dla dziecka cały proces nauki stał się bardziej interesujący i przyjemny. Czasami to my zaskakujemy uczniów, innym razem to oni zaskakują nas swoimi pomysłami. Dzieci wykorzystują swoją wyobraźnię, kreatywność i z pomocą nauczycieli uczą się kolejnych zasad inżynierii, programowania, matematyki i fizyki. Nowy rok szkolny zapowiada się niezwykle ekscytująco.

6 – 9 lat – poziom podstawowy; czas trwania zajęć – 90 minut

9 – 13 lat – poziom średniozaawansowany; czas trwania zajęć – 100 minut

10 – 13 lat – poziom zaawansowany; czas trwania zajęć – 100 minut

Powyższy podział jest pomocniczy. W praktyce uczniowie są do siebie bardziej zbliżeni wiekowo. Mogą również należeć do starszej lub młodszej grupy. Kluczowe kryterium to dobre odnalezienie się uczniów w grupie oraz zbliżony poziom.

Ilość osób w grupie: od 6 do 12 wśród młodszych oraz od 6 do 10 w przypadku starszej grupy.

Cennik

Koszt kursu (16 lekcji) – 750 zł